Media Releases

Fri, 2014-08-29
Kuala Lumpur, 27 August 2014 – Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) will be organising a Public Display to inform the public on the...
Wed, 2014-08-27
Kuala Lumpur, 27 August 2014 – RapidKL Monorail, LRT and selected bus services will be extended this Saturday (30 August 2014) in...
Tue, 2014-08-26
KUALA LUMPUR, Tuesday, 26 August 2014 – Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) wishes to announce the partial road closure and traffic...
Thu, 2014-08-07
KUALA LUMPUR, Thursday, 7 August 2014 – Syarikat Prasarana Negara Berhad (Prasarana) wishes to announce the temporary closure of the...
Tue, 2014-08-05
Kuala Lumpur, 5 Ogos 2014 - Kini sudah mengorak langkah ke pasaran antarabangsa, Syarikat Prasarana Negara Berhad (Prasarana), pemilik aset...
Tue, 2014-08-05
Kuala Lumpur, 5 August 2014 - Already making baby steps to venture into the international market, Syarikat Prasarana Negara Berhad (...
Fri, 2014-08-01
KUALA LUMPUR, 1 Ogos – Berbekalan amanat ‘kerja sebagai satu ibadah’ dan sentiasa menjulang nama baik perkhidmatan rel...
Fri, 2014-08-01
KUALA LUMPUR, Tuesday, 29 July 2014 – Syarikat Prasarana Negara Berhad (Prasarana) wishes to announce a one night road closure at...
Wed, 2014-07-23
Bakal berlepas ke bandar suci Mekah untuk bertugas pada musim haji ini, pengurus stesen monorail Faisal Borhan sentiasa menganggap tugasnya...