Media Releases

Thu, 2015-07-02
KUALA LUMPUR, Thursday, 2 July 2015 – Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) wishes to inform that there will be a one night road...
Thu, 2015-07-02
KUALA LUMPUR, 2 July–The Ampang LRT Line Extension Project (Ampang LEP) is on track and Phase 1 of the project would begin on October...
Wed, 2015-07-01
Selepas Kuala Lumpur dan Pulau Pinang, Rapid Bus Sdn Bhd – operator perkhidmatan bas Rapid KL, Rapid Penang dan Rapid Kuantan, hari...
Sat, 2015-06-27
KUALA LUMPUR, 27 June 2015 Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) wishes to announce the temporary lane closure and traffic diversions at...
Thu, 2015-06-18
KUALA LUMPUR, 18 Jun – Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) – operator baru untuk perkhidmatan rel Al Mashaaer Mugaddasah...
Mon, 2015-06-01
BANDAR SUNWAY, 1 June – Breaking new frontiers in public transportation, Prime Minister Dato’ Sri Mohd Najib Tun Razak today...
Sat, 2015-05-30
Kuala Lumpur, 30 Mei 2015 - CMS Consortium Ecotour Sdn Bhd (CMS) hari ini melancarkan Program Perkongsian Kereta Elektrik (EV) Pertama...
Fri, 2015-05-22
KUALA LUMPUR, 21 May 2015 – Prasarana Malaysia Berhad (Prasarana) wishes to announce the road closure and traffic diversions at KM18....
Thu, 2015-05-21
KUALA LUMPUR, 21 Mei – Para peminat bola sepak yang berhasrat untuk menyaksikan perlawanan akhir Piala FA 2015 antara pasukan...
Wed, 2015-05-20
Seramai 90 Kapten Bas Rapid KL kini sedang giat menjalani latihan untuk mengendalikan perkhidmatan bas dua tingkat yang dijangka beroperasi...