Media Releases

Sun, 2015-08-30
MEKAH, 30 Ogos -- Mereka mungkin berada di perantauan dan berkhidmat beribu-ribu batu daripada tanahair. Namun, pada hati dan semangat...
Thu, 2015-08-27
Kuala Lumpur, 27 Ogos 2015 – Perkhidmatan LRT dan monorel Rapid KL di empat stesen akan dilanjutkan ke 1 pagi pada ambang Hari...
Thu, 2015-08-27
  MEKAH, 27 Ogos -- Prasarana Malaysia Berhad, yang akan mengendalikan perkhidmatan rel Al Mashaaer Al Mugaddassah Makkah Metro untuk...
Wed, 2015-08-12
Kuala Lumpur, 12 August 2015 – RapidKL LRT, Monorail and bus services will be extended this Saturday (15 August 2015) in conjunction...
Thu, 2015-08-06
KUALA LUMPUR, 6 August -- Racing fans planning to catch the inaugural KL City Grand Prix this weekend are advised to use public transport...
Fri, 2015-07-31
Kuala Lumpur, 31 July 2015 – Rapid Bus Sdn Bhd would begin the revenue service for the Rapid KL Bus Rapid Transit – Sunway Line...
Thu, 2015-07-23
KUALA LUMPUR, 23 Julai – Officially unveiled on January 29 this year, Amy – the first of Prasarana Malaysia Berhad’s (...
Wed, 2015-07-22
KUALA LUMPUR, 22 Julai – Rapid Rail wishes to apologise to its customers for inconvenience caused resulting from two incidents of...
Tue, 2015-07-21
KUALA LUMPUR, 21 Julai – Meneruskan agenda menyokong pembangunan bola sepak negara, Rapid Rail hari ini memberi jaminan untuk...
Sun, 2015-07-12
Rapid Bus Sdn Bhd, the operator of Rapid Penang bus services, has commenced an internal investigation over the traffic accident that...